PK

Bratislava

O spoločnosti Drevotrend® Slovakia sme sa dozvedeli vďaka ich výborne zvládnutej internetovej stránke www.drevotrend.com, na ktorej sme okrem vizuálne pôsobivých náhľadov ponúkaných drevodomov našli aj dôležité informácie o ponúkanom štandarde, a najmä orientačnej cene domu.

Následná komunikácia s majiteľmi spoločnosti nás utvrdila v presvedčení, že sú to tí správni partneri, ktorým zveríme výstavbu nášho rekreačného domu. Od začiatku sa správali veľmi profesionálne, no zároveň ľudsky, ústretovo a proklientsky. Návrh domčeka prispôsobili dispozícii lokality, ako i našim potrebám a požiadavkám. Zároveň nám pomohli s výberom jednotlivých materiálov a zabezpe čili aj neštandardné práce (napr. izoláciu základovej dosky, náter exteriéru a p.). Bez problémov dodržali dohodnuté termíny a po necelých 2 mesiacoch od položenia prvého dreveného hranola bol domček prakticky pripravený na bývanie. Práca, ktorú odviedli ich zamestnanci a dodávatelia, sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou, kvalitou a neexistujú pri nej žiadne nedorobky či nedostatky.

Domček má za sebou prvú zimu a čoskoro oslávi svoje prvé narodeniny. Naďalej z neho vyžaruje novota a neopakovateľná atmosféra drevostavby. Sme veľmi spokojní s našou voľbou a spoločnosť Drevotrend® Slovakia všetkým záujemcom vrelo odporúčame.