Manželia Orságoví

Dubovany

Ako si vybrať správnu firmu pre stavbu domu?
Otázka, ktorá trápi naozaj každého jedného človeka, ktorý si chce vybudovať bývanie. Ten svoj pravý, krásny, útulný domov, kde sa bude cítiť šťastný. Priznám sa, dlho sme s manželom riešili otázku bývania. Až zrazu sme raz prechádzali obcou, kde sa nachádzala stavba od FIRMY DREVOTREND a na ten prvý pohľad nikdy nezabudne ani jeden z nás. Nádherný drevený dom, do ktorého keď človek vstúpil, cítil neuveriteľné teplo domova. Naše rozhodnutie pre firmu drevotrend netrvalo dlho, po prvom stretnutí s pánom Ing. Hajtmanom a pani Ing. Hajtmanovou sme boli presvedčení o tom, že toto je presne to, po čom túžime, kde chceme stráviť spolu s manželom zvyšok nášho života. A tak sa začal náš sen o drevodome stávať skutočnosťou. Po ťažkom boji s papiermi, čiže úplnou byrokraciou, sme to dotiahli až k tomu najkrajšiemu dňu, keď zazvonil telefón, že náš domček smeruje práve k nám.

Čiže prejdem k úplne výstižnému HESLU firmy Drevotrend: kvalita, spoľahlivosť a spokojnosť zakazníka sú našou prioritou, je 100% pravdivá.

Od samého začiatku stavby nášho domu bola komunikácia s firmou jednoznačne dôležitá, ale zároveň aj výborná. Ako pri každom projekte sa vyskytli veci, ktoré sme chceli meniť či niekedy upraviť aj počas realizácie, s čím vôbec nebol ani najmenší problém. Pri každej stavbe sa občas nájde nejaký ten malinký problémik, veď nič v živote nejde bez komplikácií. Pre nás úplne najviac prekvapujúce bolo, že sám majiteľ prišiel, pozrel, porozprával sa a vyriešil všetko čo bolo treba bez jediného mihnutia oka. Majstri = MONTÉRI, ktorí nám náš domček stavajú – Stano, Michal, Juraj, Miro sú naozaj kvalifikovaní, odborní MAJSTRI, ktorí svoju prácu robia odhodlane, kvalitne a naozaj precízne. Na 1000 otázok denne z našej strany, na ďaľších 100 požiadaviek počas toho ako pracovali, odpovedali vždy pozitívne a hlavne vždy s úsmevom a samozrejme odborne. Všetko čo sme si na nich vymysleli, všetko čo sme od nich žiadali, napr. zladenie sa s inými majstrami, nebolo pre nich ani najmenším problémom. Jednoducho chlapci sú skvelí, sú to PÁNI majstri, ktorí vedia čo robia a robia to s veľkým nadšením.
Náš domček je už vo finálnej verzii za tak krátky čas a my sme naozaj nadmieru spokojní s prácou, ktorú odviedli.
Za nás FIRMU DREVOTREND môžeme len odporučiť všetkým, ktorí túžia po krásnom, útulnom, kvalitnom bývaní na celý život.

Za všetko Vám predovšetkým Ďakujeme Hajtmanovci, sme radi, že práve vy sa podieľate na budovaní nášho sna.

Manželia Orságoví