K.S.

Jablonové

Drevodom v modernom prevedení bol vždy mojím tajným snom a tak som začala s výberom spoľahlivej stavebnej firmy. Po viacerých obhliadkach rôznych stavieb a získavaní informácií som sa rozhodla pre firmu Drevotrend. Od začiatku som verila, že moje rozhodnutie bolo správne. Po prvotných stretnutiach s manželmi Hajtmanovými a následnej dohode o dielo sa začala byrokracia a boj s úradmi ohľadne stavebného povolenia. Tu sa chcem poďakovať pánovi Ing. Tatarkovi za ochotu a trpezlivosť pri riešení a zmenách potrebných dokumentov.

Samostatné zahájenie stavby drevodomu sa začalo 14. februára na Valentína, čo som vnímala ako dobre znamenie. Po pár týždňoch stála hrubá stavba a moje nadšenie pre drevodom neutíchalo. Spoznala som dve partie výborných majstrov s odbornými skúsenosťami , ktorí vedeli vždy vypočuť moje návrhy pri prípadných zmenách počas tvorenia môjho sna.

Napriek pandémii, ktorá toho roku vypukla, sme stavbu nezastavili a napredovali ďalej, aj keď sa nám komplikácie nevyhli. Koncom decembra, pred Vianocami, mi bola odovzdaná stavba domu, garáže, záhradného domčeka a tiež prístavby, ktorú sme riešili po dostavbe domu z technických a praktických dôvodov. Aj napriek nepredvídateľným okolnostiam boli stavby odovzdané presne, podľa dohodnutých termínov a plánov.

Týmto sa chcem poďakovať firme Drevotrend za ich profesionalitu, ústretovosť, korektnosť a v neposlednom rade za ľudskosť počas celej realizácie.

K.S., Jablonové